bonso.lt
Paslaugos
hl
Privatumo politika

BENDRA INFORMACIJA

UAB “Bonso logistika” gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šiame internetiniame puslapyje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Mūsų svetainės veikla atitinka visus jos veiklai keliamus Lietuvos Respublikos reikalavimus.

RENKAMA INFORMACIJA

Visi mūsų klientai yra vienodai svarbūs. Tačiau tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, renkama siekiant tvarkyti bei vertinti svetainės lankytojų statistiką bei pagal pateiktus duomenis tinkamai atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą.

Mes nesudarinėjame jokių klientų sąrašų ir neperduodame jų tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų užsakymu. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, pristatant naujienas ar išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir pan.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis. Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais

SLAPUKAI

Slapukas-mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Mūsų svetainė renka ir naudoja informaciją susiijusią su šios svetainės lankomumu, kuri gali būti kaupiama slapukų pagalba. Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

DUOMENŲ APSAUGA

UAB “Bonso logistika” stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. UAB “Bonso logistika” visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo. Jeigu atsiunčiate el. laišką, jūsų informacija saugoma tiek, kiek reikia laiko išsamiai atsakyti į Jūsų pateiktą užklausą

Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžio. Pirkėjas atsakingas už savo sąskaitos informacijos ir slaptažodžio slaptumą. Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI

UAB “Bonso logistika” turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

UAB „BONSO LOGISTIKA“
Adresas: Žolynų g. 49-11, LT-92325 Klaipėda  
Įmonės kodas: 3054403959
PVM kodas: LT100010444419
A/S: LT157290000012467939 AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas
Tel. +37060677311
El. paštas: pestoutlietuva@gmail.com

Pagalba "On-Line"
hl
el. paštas info@bonso.lt
Apie Mus - Privatumo politika - Pirkimo taisykles - D.U.K.
UAB „BONSO LOGISTIKA“ Adresas: Žolynų g. 49-11, LT-92325 Klaipėda Tel. +37060677311
Įmonės kodas: 3054403959 A/S: LT157290000012467939 El. paštas: pestoutlietuva@gmail.com
PVM kodas: LT100010444419 AS „Citadele banka“